Hotel Snezka FELICITY hotel

ubytovanie Spindleruv Mlyn
 

*** Hotel Snezka FELICITY hotel / ubytovanie Spindleruv Mlyn

Hotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel
Last minute cena od 762, - CZK osoba s raňajkami v termíne 01.02.-28.02. (Pobyty od 7 nocí)
Last minute cena od 890, - CZK osoba s raňajkami v termíne 01.02.-28.02. (Pobyty od 4 nocí)
Ubytovanie Krkonoše Špindlerův Mlýn : Hotel Sněžka *** sa nachádza v samom centre Krkonôš v lyžiarskom stredisku Špindlerův Mlýn. História hotela sa datuje od roku 1920, keď patril, ešte ako Hotel Esplanade, medzi najvýznamnejšie kúpeľné hotely Špindlerova Mlyna. V roku 2002 bol zrekonštruovaný a vybavený tak, aby vyhovoval vysokým nárokom dnešných hostí na komfort trojhviezdičkového hotela a zároveň bol premenovaný po kráľovnej Krkonôš na hotel Sněžka.

Hotel Sněžka Felicity hotel Špindlerův Mlýn ubytovanie :
V Hotelu Sněžka je hosťom k dispozícii celkom 31 luxusne vybavených izieb (88 lôžok) v kategóriách ekonómi, štandard a De luxe. Naďalej hotel ponúka služby hotelovej sauny, whirlpool, lobby bar a reštauráciu s wi-fi pripojením.

Ubytovanie Hotel Sněžka Felicity hotel Špindlerův Mlýn :
Hotel ponúka kvalitný servis a príjemné prostredie. Ideálna poloha s nádherným a nezabudnuteľným pohľadom na údolie Svätého Petra a panorama Krkonoš, pekné vnútorné vybavenie. Hotel patrí k najvýznamnejším a najkvalitnejším poskytovateľom ubytovacích, stravovacích a ostatných rekreačných služieb v oblasti Krkonôš. Centrum Špindlerova Mlyna je vzdialené iba 200 m od hotela.

Krkonoše Hotel vo Špindlerovom Mlyne Felicity Sněžka Vybavenie izieb :
Izby triedy ekonómi sú zariadené dreveným nábytkom, telefón s priamou voľbou, TV, SAT, vlastné sociálne zariadenie so sprchou, izby sú umiestnené v prízemí hotela s výhľadom na horské svahy. Izby Štandard majú tiež drevený nábytok, telefón s priamou voľbou, TV, SAT, vlastné sociálne zariadenie so sprchou. De luxe sú priestornejšie s výhľadom na horské svahy, zariadenie je rovnaké ako v štandardných izbách.
  
Felicity hotel ubytovanie v Krkonošiach hotel Sněžka reštaurácia :
Elegantná reštaurácia Hotelu Sněžka s kapacitou 80 miest ponúka príjemné posedenie. Prostredie zpríjemňuje tropický skleník s fontánkou a akvárium. Nezabudnuteľný je výhľad na horské panorama Krkonoš s priamym výhľadom na zjazdové trate na Medvedín. Reštaurácia ponúka špeciality českej i medzinárodnej kuchyne a pre labužníkov jedlá na grile, hostia si sami môžu pripraviť mäso na lávovom kameni. Pre deti je pripravený špeciálny detský jedálny lístok.

Špindlerův Mlýn ubytovanie Hotel Sněžka Felicity služby :
Ponuka hotelových služieb - Zmenáreň. Zvieratá povolené za poplatok. Wifi zdarma v reštaurácii, na baru a v salóniku. Parkovanie pri hoteli zdarma. Trezor na izbe za poplatok. Budenie hostí, Baby sitting - na objednávku, Informácie o prevádzke lanoviek, vlekov a o počasí. Vyhľadanie autobusového a vlakového spojenia. Predaj máp, pohľadníc a ostatných drobných potrieb. Ďalšie služby - Požičovňa automobilov. Požičovňa športových potrieb. Zabezpečovanie výletov. Akceptujú tu platobnej karty. Check in: 14:00 / Check out: 10:00.

Snežka ubytovanie na horách Špindlerův Mlýn hotel Felicity konferencie :
Hotel Snežka má vhodné priestory a vybavenie pre firemné akcie. K dispozícii je reštaurácia (50 osôb), Lobby bar pre 30 osôb s wifi pripojením na internet a velkoplošnou obrazovkou. Salónik pre 30 osôb je možné využiť i pre uzavretú spoločnosť. Celkom pojmú tieto priestory cca. 110 osôb. Usporiadanie jednotlivých konferenčných miestností pripraví presne podľa vášho želania.

Cieľom personálu hotelu je poskytnutie príjemnej a ničím nerušenej atmosféry počas Vášho pobytu, kvalitnej kuchyne, servis a predovšetkým byť Vaším spoločníkom pri odpočinku a zábave v ktorúkoľvek ročnú dobu.
Hotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - hotel má vináreňHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - k dispozícii kavareňHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - akceptuje creditné karty VISAHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Iybz sú vybavené televízoromHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - Izby s vlastnou toaletouHotel Spindleruv Mlyn Snezka FELICITY hotel - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: